Nilsen, Ulf(1950-)
Dagbokblad 1980
Olje på lerret
182x61
Signert nede t.v.: Ulf Nilsen
Påtegnet med årstall på baksiden, på blindrammen: 1980.
LITTERATUR: Gunnar Danbolt: "Ulf Nilsen Passasjer 1978-1999", avbildet s. 21 med tittel "Dagbokblad" og med årstall "1979-80".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 11 000