Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Fargelitografi
Lysmål 69x49
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 150/265
Ouevrekat.nr. 124
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500
Fargelitografi
Lysmål 69x49
Nummerert nede t.v.: 150/265
Ouevrekat.nr. 124
Vurdering