Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Fargelitografi
Lysmål: 48x36
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 60/100
Oeuvrekat.nr. 169
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500
Fargelitografi
Lysmål: 48x36
Nummerert nede t.v.: 60/100
Oeuvrekat.nr. 169
Vurdering