Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1967
Serigrafi
Lysmål: 29x29, Motivet: 27x27
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -67.
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi prövetrykk.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 16 000