Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Sort sol
Serigrafi
Lysmål: 82x66, Motivet: 79x64 Arket: 103x74
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Påtegnet nede t.v.: P. T. Serigrafi Til Per med hjertelig hilsen.
(Per er kunstneren Per Remfeldt)
Proveniens:
Per Remfeldt
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 152 000