Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 2013
Litografi
Arket: 105x75 Motivet: 70x49
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 30/55
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 289. Fra 2013.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 14 500