Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 2012
Litografi
Arket: 61x48,5 Motivet: 54x41
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 48/100
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 281. Fra 2012.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00