Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Komposisjon 1969
Litografi, lysmål
35x33,5 Motivet: 33x31
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug -69
Nummerert nede t.v.: 152/215
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500
Litografi, lysmål
35x33,5 Motivet: 33x31
Nummerert nede t.v.: 152/215
Vurdering
NOK 3 000–4 000