Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Drage
Blyant og tusj på papir
Arket: 14x22,5
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500
Blyant og tusj på papir
Arket: 14x22,5
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 3 000–4 000