Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Badende gutt
Rian, Johs. (1891-1981)
Badende gutt

Olje på plate
59x68
Signert nede t.h.: J Rian.

Påtegnet på baksiden: Badende gutter.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 27 000