Rian, Johs.(1891-1981)
Badende gutt
Olje på plate
59x68
Signert nede t.h.: J Rian.
Påtegnet på baksiden: Badende gutter.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på plate
59x68
Signert nede t.h.: J Rian.
Vurdering
NOK 30 000