Riis, Bendik(1911-1988)
Vinterkvell
Olje på plate
74x106
Signert nede t.v.: Riis
Påtegnet nede t.v.: Fritt efter Ulving "Vinterkvell" 35.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på plate
74x106
Signert nede t.v.: Riis
Vurdering
NOK 40 000