Ransve, Bjørn(1944-)
Komposisjon 1992
Serigrafi
Arket: 76,5x57, Motivet: 72x50
Signert, nummerert og datert nede på midten: Bjørn Ransve 1992 27/75
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 000
Serigrafi
Vurdering