Ransve, Bjørn(1944-)
Løve og løvinne 1974
Litografi
Lysmål: 75x55
Signert og datert nede t.h.: Ransve 1974
Nummerert nede t.v.: 47/50
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
Lysmål: 75x55
Nummerert nede t.v.: 47/50
Vurdering