Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase
Glass
H: 13,5 cm
Signert og datert: BM 84
Blått og grønt glass.
Vurdering
NOK 600
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 300
Glass
H: 13,5 cm
Signert og datert: BM 84
Blått og grønt glass.
Vurdering
NOK 600