Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase
Glass
H: 16,5 cm
Signert og datert: BM 78
Klart og lilla glass med metalltråder.
Vurdering
NOK 800–1 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 600
Glass
H: 16,5 cm
Signert og datert: BM 78
Vurdering
NOK 800–1 000