Hagn, Alfred(1882-1958)
Selvportrett 1956
Olje på plate
57x50
Signert og datert nede t.v.: Hagn -56
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Alfred Hagn Selvportrett -56
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000