Komposisjon 1964
Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
60x71
Vurdering