Nesch, Rolf(1893-1975)
Fru Noa
Fargelitografi, lysmål
52x40 Motivet: 47,5x37,5
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.
Nummerert nede t.v.: 7/8
Helliesen/Sørensen 605. Fra 1947.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000