Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Aurdal, Leon(1890-1949)
Vår i Sør-Fron

Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Leon Aurdal

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 12 500

LITTERATUR: Tor Refsum: Gudbrandsdalen og malerne, Oslo 1948, avbildet mot s. 128.
Gunnar Janson: Leon Aurdal, Oslo 1951, avbildet s. 25.