Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kvinne ved toilettbord
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne ved toilettbord

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000