Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1971

Olje på lerret
60x70
Signert og datert nede t.v.: J Rian 71

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000