Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Komposisjon 1980
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1980

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1980

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering