Krohg, Christian(1852-1925)
Utsikt fra et vindu med grener av en humleplante utenfor
Olje på lerret
36,5x30,5
Signert nede t.h.: C K
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på lerret
36,5x30,5
Signert nede t.h.: C K
Vurdering