Ekeland, Arne(1908-1994)
Surrealistisk landskap med hus
Olje på lerret
105x87
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Vurdering
NOK 80 000–120 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
105x87
Vurdering
NOK 80 000–120 000