Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Fra Malaga
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Malaga

Olje på plate
32x27
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000