Tyrefekting
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann
Henie-Onstad Kunstsenter april-mai 1975 kat.nr. 79.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
NOK 70 000–90 000