Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gammel blomst 1998

Olje på lerret
60,5x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Weidemann 98 Gammel Blomst

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 72 000