Gammel blomst 1998
Olje på lerret
60,5x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Weidemann 98 Gammel Blomst
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000