Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Nesjar, Carl(1920-2015)
Storm 2010

Akryl, trekull og kritt på lerret
134x85
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 10

Bok medfølger: Svein Thorud: "Carl Nesjar Nye malerier Oslo 2010", avbildet s. 25.

Vurdering

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 54 000