Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Vinter på Sandøy 1999

Olje på lerret
110x150
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb -99

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 65 000