Heramb, Thore(1916-2014)
Vinter på Sandøy 1999
Olje på lerret
110x150
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb -99
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000