Vikhagen, Håvard(1952-)
Søsken
Olje på lerret
137x158
Signert nede t.h.: H.V.
Malt i 1992.
Henie Onstad Kunstsenter 1998, kat.nr. 33.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
137x158
Signert nede t.h.: H.V.
Malt i 1992.
Vurdering
LITTERATUR: Susanne Rajka: "Dialog", utstillingskatalog Henie Onstad 1998, kat.nr. 33, avbildet s. 31.