Kaulum, Haakon(1863-1933)
Båter i havn. Vinter
Olje på lerret
42x54
Signert nede t.v.: Kaulum
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
42x54
Signert nede t.v.: Kaulum
Vurdering