Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Kleiva, Per(1933-2017)
Lang avskjed 1985

Serigrafi
Arket: 62,5x76,5 Motivet: 50x65
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -85

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 55/185 serigrafi. Påtegnet med tittel samme sted.

Selges uinnrammet.

Vurdering

Tilslag NOK 3 400
BudgiverTidspunktBeløp