Kleiva, Per(1933-2017)
Lang avskjed 1985
Serigrafi
Arket: 62,5x76,5 Motivet: 50x65
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -85
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 55/185 serigrafi. Påtegnet med tittel samme sted.
Selges uinnrammet.
Vurdering
Tilslag NOK 3 400
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
bbc08 | 15.06.2023 15:18:25 | NOK 3 000 |
3afdc | 17.06.2023 22:25:51 | NOK 3 200 |
bbc08 | 15.06.2023 15:18:25 | NOK 3 400 |