Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør med kvinne og piano
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Rian
Påtegnet på baksiden av platen: Til far Grønlie fra Johs Rian
Vurdering
NOK 70 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Rian
Vurdering
NOK 70 000