Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør med kvinne og piano

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet på baksiden av platen: Til far Grønlie fra Johs Rian

Vurdering
NOK 70 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000