Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Mouly, Marcel(1918-2008)
La Robe Verte 1977

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: M. Mouly 77

Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 57 000