Mouly, Marcel(1918-2008)
La Robe Verte 1977
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: M. Mouly 77
Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 57 000
Olje på lerret
50x65
Vurdering