Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Fargelitografi
Motivet: 25,5x22
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 49/70

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 104

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
98ea806.12.2023 16:23:26NOK 3 000