Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Litografi
Motivet: 22x16
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 6/125
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 271
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 3 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
cf0c7 | 06.12.2023 16:40:30 | NOK 2 400 |
b8762 | 06.12.2023 17:02:46 | NOK 2 600 |
b1ea0 | 06.12.2023 17:22:06 | NOK 2 800 |
b8762 | 06.12.2023 17:02:46 | NOK 3 000 |