Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Litografi
Motivet: 22x16
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 6/125

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 271

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp