Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Bratteli, Marianne(1951-)
Reven rasker over isen 1989

Tresnitt
44,5x91,5
Signert og datert nede t.h.: Marianne Bratteli 1989

Nummerert og påtegnet nede på midten: Tresnitt 8/21 E.T.
Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Tilslag NOK 3 700
BudgiverTidspunktBeløp