Bratteli, Marianne(1951-)
Reven rasker over isen 1989
Tresnitt
44,5x91,5
Signert og datert nede t.h.: Marianne Bratteli 1989
Nummerert og påtegnet nede på midten: Tresnitt 8/21 E.T.
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Tilslag NOK 3 700
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
0af32 | 10.12.2023 11:28:26 | NOK 2 500 |
e4919 | 11.12.2023 11:11:20 | NOK 2 700 |
0af32 | 10.12.2023 11:28:26 | NOK 2 900 |
e4919 | 11.12.2023 11:11:32 | NOK 3 100 |
0af32 | 10.12.2023 11:28:26 | NOK 3 300 |
e4919 | 11.12.2023 11:11:40 | NOK 3 500 |
0af32 | 10.12.2023 11:28:26 | NOK 3 500 |
e4919 | 11.12.2023 11:11:49 | NOK 3 700 |