Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Innsekt 1972

Litografi
Motivet: 49x66,5
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972

Nummerert nede t.v.: 202/285

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 500
BudgiverTidspunktBeløp
2454d11.12.2023 10:21:56NOK 1 500