Gauguin, Paul René(1911-1976)
Innsekt 1972
Litografi
Motivet: 49x66,5
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972
Nummerert nede t.v.: 202/285
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 1 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
2454d | 11.12.2023 10:21:56 | NOK 1 500 |