Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Landskap 1934

Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Enger 34

Avbildet s. 34 Lorck, Anne Marie "Erling Enger"

Kunstnernes Hus, Oslo "Erling Enger" 15.06.91 – 11.08.91, kat.nr. 7

Proveniens:

Jytte og Terje Gulbrandsen

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00