Enger, Erling(1899-1990)
Landskap 1934
Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Enger 34
Avbildet s. 34 Lorck, Anne Marie "Erling Enger"
Kunstnernes Hus, Oslo "Erling Enger" 15.06.91 – 11.08.91, kat.nr. 7
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00