Fjell, Kai(1907-1989)
Tvangsauksjon
Olje på plate
89x70
Signert nede t.h.: Fjell
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på plate
89x70
Signert nede t.h.: Fjell
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering