Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Gullvåg, Håkon(1959-)
Offerlam

Litografi
Motivet: 73x54
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg

Nummerert nede t.v.: 39/88

Vurdering

Tilslag NOK 4 200
BudgiverTidspunktBeløp
087bf05.12.2023 07:22:20NOK 4 000
d3f3806.12.2023 18:38:21NOK 4 200