Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Genanse og verdighet 1999
Litografi
Motivet: 53,5x43,5
Signert og datert nede t.h.: Killi Olsen 1999
Nummerert nede t.v.: 2/60
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Litografi
Motivet: 53,5x43,5
Nummerert nede t.v.: 2/60
Vurdering