Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Middelhavsblått 1973

Serigrafi
Arket: 50x54,5 Motivet: 39,5x42,5
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat. 73.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 131/150

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp