Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Middelhavsblått 1973
Serigrafi
Arket: 50x54,5 Motivet: 39,5x42,5
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat. 73.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 131/150
Uinnrammet
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
b53f7 | 06.12.2023 16:49:47 | NOK 3 000 |
a1d3e | 06.12.2023 16:52:21 | NOK 3 200 |
b53f7 | 06.12.2023 17:10:24 | NOK 3 400 |
a1d3e | 06.12.2023 17:10:48 | NOK 3 600 |
b53f7 | 06.12.2023 17:12:52 | NOK 3 800 |
a1d3e | 06.12.2023 17:13:07 | NOK 4 000 |