Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Komposisjon 1980

Litografi
Arkert: 54x65 Motivet: 44x52
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat. 80

Nummerert nede t.v.: 35/200
Påtegnet med tittel nede på midten

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 4 200
BudgiverTidspunktBeløp