Advocaat, Gunnvor(1912-1997)
Komposisjon 1980
Litografi
Arkert: 54x65 Motivet: 44x52
Signert og datert nede t.h.: G. Advocaat. 80
Nummerert nede t.v.: 35/200
Påtegnet med tittel nede på midten
Uinnrammet
Vurdering
Tilslag NOK 4 200
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
073cb | 06.12.2023 16:49:59 | NOK 3 000 |
970f9 | 06.12.2023 17:07:06 | NOK 3 200 |
1cba3 | 06.12.2023 17:10:00 | NOK 3 400 |
073cb | 06.12.2023 17:10:50 | NOK 3 600 |
1cba3 | 06.12.2023 17:11:20 | NOK 3 800 |
073cb | 06.12.2023 17:13:09 | NOK 4 000 |
1cba3 | 06.12.2023 17:13:37 | NOK 4 200 |