Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Fra Rosmersholm

Litografi
Arket=Motivet: 73x52,5
Signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl

Nummerert nede t.v.: 70/160

Fra mappen "Rosmersholm", Henrik Ibsen.
Uinnrammet.

Vurdering

Tilslag NOK 2 900
BudgiverTidspunktBeløp