Opdahl, Ørnulf(1944-)
Fra Rosmersholm
Litografi
Arket=Motivet: 73x52,5
Signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl
Nummerert nede t.v.: 70/160
Fra mappen "Rosmersholm", Henrik Ibsen.
Uinnrammet.
Vurdering
Tilslag NOK 2 900
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
7d109 | 06.12.2023 16:57:26 | NOK 1 500 |
58856 | 06.12.2023 17:59:33 | NOK 1 700 |
7d109 | 06.12.2023 18:03:29 | NOK 1 900 |
58856 | 06.12.2023 17:59:33 | NOK 2 100 |
7d109 | 06.12.2023 18:41:56 | NOK 2 300 |
58856 | 06.12.2023 17:59:33 | NOK 2 500 |
7d109 | 06.12.2023 18:43:12 | NOK 2 700 |
58856 | 06.12.2023 18:44:35 | NOK 2 900 |