Opdahl, Ørnulf(1944-)
Fra Rosmersholm
Litografi
Arket=Motivet: 73x52,5
Signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl
Nummerert nede t.v.: 70/160
Fra mappen "Rosmersholm", Henrik Ibsen.
Uinnrammet.
Vurdering
Tilslag NOK 1 700
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
2639f | 05.12.2023 13:32:19 | NOK 1 500 |
fdec3 | 06.12.2023 16:57:19 | NOK 1 700 |