Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Midnatt 1914

Radering
Motivet: 46x64
Signert og datert i trykket nede t.h.: Sohlberg 1914.
Signert og datert nede t.h.: Sohlberg. 1914

Nummerert nede t.v.: No 29
Påtegnet med tittel nede på midten: "Midnat"

Vurdering

Tilslag NOK 18 000
BudgiverTidspunktBeløp
cf14906.12.2023 11:45:38NOK 18 000