Sohlberg, Harald(1869-1935)
Midnatt 1914
Radering
Motivet: 46x64
Signert og datert i trykket nede t.h.: Sohlberg 1914.
Signert og datert nede t.h.: Sohlberg. 1914
Nummerert nede t.v.: No 29
Påtegnet med tittel nede på midten: "Midnat"
Vurdering
Tilslag NOK 18 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
cf149 | 06.12.2023 11:45:38 | NOK 18 000 |