Winge, Sigurd(1909-1970)
Torso 1948
Radering
Motivet: 23x47
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge 48
Påtegnet nede t.v.: Prövetrykk
Påtegnet nede på midten: Til Asbjörg
Vurdering
Radering
Motivet: 23x47
Vurdering