Winge, Sigurd(1909-1970)
Oppstandelsen (Triptyk) 1963
Radering
54x40+54x40+54x40
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63
Nummerert nede t.v.: 17/25.
Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste. Motiver fra utsmykning av Østre Krematorium.
Vurdering