Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise
Radering
Lysmål: 30x98
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -50
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Vurdering
Tilslag NOK 2 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
11107 | 09.12.2023 13:22:22 | NOK 2 500 |
Radering
Lysmål: 30x98
Vurdering