Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise

Radering
Lysmål: 30x98
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -50

Påtegnet nede t.v.: Eget trykk

Vurdering

Tilslag NOK 2 500
BudgiverTidspunktBeløp
1110709.12.2023 13:22:22NOK 2 500